Lütfen Bekleyin ...

Ekran Kartı Tamiri

Profesyonel Teknik Servis Hizmeti

Ekran kartı tamiri, deneyim ve profesyonel tamir cihazları gerektiren bir onarım şeklidir. Tüm markalara ait ekran kartı onarımlarında Mining Tamir ekibi olarak deneyimli personelimiz ve son teknoloji tamir cihazlarımız ile hizmetinizdeyiz.

Bozulan ekran kartlarınıza çözüm üretiyoruz, yılların tecrübe ve birikimiyle yüksek maliyetli ekran kartlarını düşük maliyetlerle tekrar kullanımınıza sunuyoruz, bizimle iletişime geçerek notebook ve masaüstü ürünlerinizin tamir durumları ile igili bilgi alabilir, ekran kartı tamiri imkanlarından yararlanabilirsiniz.

Ürünlerinizin tamiri yanında, koruyucu bakım ve kontrol işlemleri yapılarak ekran kartınızın ilk günkü performansına dönmesine yardımcı oluyoruz.

Teknik servisimize ulaşan ekran kartlarınızın servis kaydı yapılarak, servis bilgileri tarafınıza sms olarak gönderilir. Gönderilen bilgiler ile ürününüze yapılan tüm işlemleri online olarak takip edebilirsiniz.

Arıza ve maliyet çalışmasından sonra tarafınıza ücret bilgilendirilmesi yapılır ve onayınızdan sonra ürün tamir işlemine başlanır. Online servis takip ekranından ürünüze yapılan tüm işlemleri görebilir, online olarak kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Ürününüz hakkında tüm işlemler tarafınıza sms olarak iletilir.

Tamir, bakım işlemi tamamlanan ürün tarafınıza kargolanır. Yapmış olduğumu tüm işlemler faturalı ve garantilidir.

Selçuk Teknoloji Bilişim Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
İncilipınar Mah. 36001 Nolu Sk. No: 16/D
Şehitkamil / GAZİANTEP / TÜRKİYE
Mersis No : 0759103361100001
Gazikent V.D – 7591033611

  Book an Engineer

  Collection Day

  Computer / Laptop

  Brand

  Operating System

  First name

  Last name

  Email address

  Contact phone number

  Address

  City

  Special requests